📥 Besplatno preuzimanje

💡 Ključne točke

  • Sadrži 82 zapisa / 9 polja
  • Besplatno preuzimanje u Excel, CSV i PDF formatima
  • Izvor podataka: open data

📋 ข้อมูลทั้งหมด

Prikazano 82 od 82
Protivnik Utakmice Pobjede Nerijeseno Porazi Golovi Dani Golovi Primljeni Prva Utakmica Zadnja Utakmica
Slovakia14103138161941-09-282021-10-11
Slovenia1384122111991-06-192026-06-07
England1232715261996-04-242026-06-17
France1223712221998-07-082025-03-23
Hungary1246219101940-05-022019-10-10
Turkey1246215101996-06-112023-10-12
Portugal111289211996-06-192026-07-02
Spain1132612231994-03-232024-06-15
Belgium10334982000-09-022026-06-02
Italy1036111111942-04-052024-06-24
Malta10912951998-10-102021-11-11
Estonia96211651994-09-042017-03-28
Israel9812281994-08-172016-03-23
North Macedonia96211591998-10-142024-06-03
Ukraine95311551993-06-252017-10-09
Bulgaria85211262002-02-132022-03-29
Denmark84221181996-06-162022-09-22
Germany821510181941-06-152008-06-12
Greece82421091996-11-102017-11-12
Scotland8233782000-10-112024-11-15
Wales84311272002-08-212023-10-15
Austria7611262000-04-262022-09-25
Iceland75111332005-03-262018-06-26
Poland74211161996-02-282024-10-15
Republic of Ireland7232881996-06-022012-06-10
South Korea73221171996-03-132013-09-10
Switzerland73221181940-04-022020-10-07
Andorra66242003-04-022009-04-01
Argentina6213781994-06-042022-12-13
Australia62221161992-07-052014-06-06
Brazil6244112005-08-172026-03-31
Czech Republic6241371996-12-122025-10-09
Latvia661712001-03-242023-11-18
Mexico642961992-10-222018-03-27
Russia624632006-09-062021-11-14
Sweden642872003-04-302020-11-14
Norway53111062007-02-072015-09-06
Romania541831942-10-112009-02-11
Serbia523941950-02-262013-09-06
Azerbaijan422922014-10-132019-09-09
Bosnia and Herzegovina441461996-10-082007-08-22
Japan4121551997-06-082022-12-05
Armenia321312021-06-012023-11-21
Cyprus3362014-09-042021-10-08
Georgia321432011-03-262019-11-19
Gibraltar33142015-06-072025-10-12
Morocco312431996-12-112022-12-17
Netherlands321661998-07-112023-06-14
San Marino33182001-06-022016-06-04
Belarus22412009-08-122009-09-05
Egypt211641999-06-132024-03-26
Faroe Islands22412025-09-052025-11-14
Finland211212016-10-092017-10-06
Iran211421998-06-032006-05-28
Kazakhstan22512008-09-062009-10-14
Kosovo2272016-10-062017-09-02
Liechtenstein22822009-11-142013-08-14
Lithuania21121994-10-091995-03-29
Moldova2222008-05-242016-05-27
Montenegro22722025-09-082025-11-17
Tunisia211122019-06-112024-03-23
Albania11222024-06-192024-06-19
Cameroon1142014-06-182014-06-18
Canada11412022-11-272022-11-27
Chile11112017-01-112017-01-11
China11112017-01-142017-01-14
Colombia11212026-03-262026-03-26
Ecuador1112002-06-132002-06-13
Ghana11212026-06-272026-06-27
Hong Kong1142006-02-012006-02-01
Indonesia11521956-09-121956-09-12
Jamaica11311998-06-141998-06-14
Jordan11212018-10-152018-10-15
Mali11212014-05-312014-05-31
Nigeria1122018-06-162018-06-16
Northern Ireland1132016-11-152016-11-15
Panama1112026-06-232026-06-23
Peru1122018-03-232018-03-23
Qatar11322009-10-082009-10-08
Saudi Arabia1112022-11-162022-11-16
Senegal11212018-06-082018-06-08
United States11211990-10-171990-10-17
Izvor: Various sources Zadnje ažuriranje: 2026-04