💡 Hovedpunkter

  • Inneholder 102 poster / 9 felter
  • Gratis nedlasting i Excel, CSV og PDF format
  • Datakilde: open data

📋 ข้อมูลทั้งหมด

Viser 102 av 102
Motstander Kamper Seire Uavgjort Tap Maal For Maal Mot Forste Kamp Siste Kamp
Sweden1102725581552771908-07-122026-06-01
Denmark872212531042221912-06-302024-06-08
Finland6340149175771921-05-252025-09-04
Iceland30185758301947-07-242018-06-02
Netherlands23571129491919-08-312026-03-27
Germany21151515591923-11-042017-09-04
Scotland20371025391929-05-262023-11-19
Switzerland2086626201923-06-212026-03-31
Hungary1955920351912-06-232015-11-15
Italy19541020251920-08-312025-11-16
Republic of Ireland1948721301937-10-102022-11-17
Poland18331223561926-10-102014-01-18
France1754823261922-06-112026-06-26
Bulgaria1654716271957-05-222018-10-16
Romania1537514171955-06-122020-11-15
Austria1432913301912-07-012024-10-13
Cyprus13133551988-11-022023-10-12
England132388301937-05-142026-07-11
Russia1324711241912-07-032014-05-31
Slovenia1383224111998-10-102024-11-14
Yugoslavia1322916291949-06-191989-10-11
Malta121023041961-11-052019-11-18
Northern Ireland1210227111922-05-252020-10-14
Luxembourg119112471946-07-282021-06-02
Portugal111285181966-06-122016-05-29
Wales1144314151982-09-222011-11-12
Spain101274161978-03-292023-10-15
Turkey1023512151961-06-012021-10-08
Belgium9368171972-10-042016-06-05
Czech Republic91359121995-08-162024-03-22
Estonia96212161932-06-052025-11-13
Greece922510131989-02-222021-06-06
Belarus7322951994-09-072016-08-31
German DR71158151958-08-131987-10-28
Moldova7612222005-03-302025-09-09
Azerbaijan6411911996-06-022017-09-01
Egypt633721948-12-241998-11-18
Mexico62138111961-05-162006-01-25
Serbia6213462000-06-182022-09-27
Albania5221651998-10-142018-03-26
Brazil5321061988-07-282026-07-05
Croatia51136102007-02-072015-09-06
Faroe Islands55171992-05-132023-11-16
Georgia541931996-09-012023-09-12
Slovakia5311622000-05-272024-03-26
Ukraine51452000-10-112013-02-06
United States52121481916-09-032006-01-29
Bosnia and Herzegovina422532002-10-162007-10-17
Czechoslovakia444121920-08-291991-09-25
Israel4311141972-02-232025-10-11
Latvia4211541998-09-062021-11-13
Montenegro431642008-03-262021-10-11
North Macedonia4211432009-06-062017-11-11
San Marino442411992-09-092017-10-05
South Korea4211651990-02-042006-06-01
Armenia3211312000-09-022022-03-29
Australia3111641997-01-252018-03-23
Kuwait321341982-11-132005-01-22
South Africa321322009-03-282013-01-08
United Arab Emirates312521997-03-292014-08-27
Argentina22311986-04-302007-08-22
Bermuda22611969-07-031992-02-04
Costa Rica21111994-01-192005-05-24
Gibraltar22812021-03-242021-09-07
Jamaica211711995-11-261999-05-20
Jordan21162005-01-282023-09-07
Kazakhstan21152024-09-062024-11-17
Lithuania2221999-08-182011-06-07
Morocco22331998-06-102026-06-07
New Zealand211411997-01-222025-10-14
Saarland211231953-06-241953-11-08
Senegal211442006-03-012026-06-22
Thailand2281965-05-192012-01-18
Tunisia211311990-11-072002-03-27
Uruguay211231972-06-142008-05-28
Bahrain1112005-01-252005-01-25
Basque Country11131937-08-221937-08-22
Brittany11511923-11-011923-11-01
Cameroon11611990-10-311990-10-31
China11121992-12-021992-12-02
Colombia111997-10-081997-10-08
Ghana11321995-05-251995-05-25
Grenada11211986-02-261986-02-26
Guadeloupe11211986-03-031986-03-03
Guatemala11311969-11-131969-11-13
Honduras11312004-01-252004-01-25
Iraq11412026-06-162026-06-16
Ivory Coast11212026-06-302026-06-30
Japan1132002-05-142002-05-14
Kosovo1132024-06-052024-06-05
Martinique1111986-03-051986-03-05
Nigeria11221981-08-121981-08-12
North Korea1131973-07-251973-07-25
Oman11212003-01-282003-01-28
Panama1112018-06-062018-06-06
Paraguay11222006-05-242006-05-24
Qatar11611993-03-301993-03-30
Saint Lucia1161986-03-011986-03-01
Saudi Arabia1161998-05-271998-05-27
Singapore11522004-01-282004-01-28
Trinidad and Tobago11231995-11-291995-11-29
Zambia112013-01-122013-01-12
Kilde: Various sources Sist oppdatert: 2026-04