📥 Descărcare gratuită

💡 Puncte cheie

  • Conține 90 înregistrări / 9 câmpuri
  • Descărcare gratuită în format Excel, CSV și PDF
  • Sursa datelor: open data

📋 ข้อมูลทั้งหมด

Afișate 90 din 90
Adversar Meciuri Victorii Egaluri Infrangeri Goluri Marcate Goluri Primite Primul Meci Ultimul Meci
Yugoslavia381751659631922-06-081983-06-01
Greece361710972411919-06-282022-03-25
Poland351415655531922-09-032017-06-10
Bulgaria34187970491925-05-312024-06-04
Czechoslovakia29671634631923-07-011993-06-02
Turkey27147649251923-10-262026-03-26
Israel24127536241966-12-072023-11-18
Hungary22571024451936-10-042015-09-04
France18351016271919-06-242016-06-10
Italy18251115351919-06-262015-11-17
Spain1856719281962-11-012019-11-18
Albania17113341101946-10-132016-06-19
Cyprus17124145141966-12-032025-09-09
German DR1653823291952-10-261988-03-30
Germany15231019411935-08-252021-10-08
Netherlands1513113321924-05-272024-07-02
Norway1557317141955-06-122020-11-15
Switzerland1565419221933-10-292023-11-21
Lithuania141312791931-08-262024-10-15
Belgium1352614181937-06-102024-06-22
Finland13943051970-10-112022-09-23
Slovakia1356221151941-10-122026-03-31
Austria1235414141924-05-202025-10-12
England1236310111939-05-242021-06-06
Denmark1144318151974-10-132017-10-08
Portugal114259111965-06-142000-06-17
Russia1142513141957-06-012016-11-15
Sweden1133512221935-09-012019-11-15
Georgia95312171996-04-242026-06-02
Northern Ireland9243991984-09-122024-03-22
Slovenia933314121994-06-012022-11-17
Bosnia and Herzegovina8441482002-09-072025-11-15
Faroe Islands882621992-05-062019-10-12
Armenia75111542004-11-172021-10-11
Belarus7431582006-10-072023-10-12
Liechtenstein7613011997-03-292024-06-07
Montenegro7223672008-05-312022-06-14
North Macedonia75111471996-12-142021-09-08
Serbia71246141996-03-272018-10-14
Ukraine741217102001-02-262024-06-17
Andorra662112004-09-082023-10-15
Argentina6123581974-04-222014-03-05
Egypt6321971986-02-281991-12-24
Luxembourg662112002-10-162011-09-02
Scotland6222681975-06-012004-03-31
Wales64111181970-11-112026-06-06
Algeria5122781984-02-072014-06-04
Croatia514381942-10-112009-02-11
Iceland53111121996-10-092021-11-11
Moldova551731996-06-012025-10-09
Peru5221861930-07-141993-02-03
Republic of Ireland5122241988-03-232004-05-27
San Marino552231990-12-052025-11-18
Uruguay5122381930-07-212012-02-29
Azerbaijan441211994-09-071999-06-09
Colombia4211641994-06-182024-03-26
Estonia431721937-07-142013-10-15
Kosovo42252023-06-162024-11-15
Latvia4491939-05-182008-08-20
United States4211441991-08-281994-06-26
Brazil33261970-06-102011-06-07
Chile22642017-06-132018-05-31
China22521984-07-291984-07-31
Cuba211451938-06-051938-06-09
Czech Republic211212004-10-092005-09-03
DR Congo22221967-12-242016-05-25
Iran22221976-07-021977-08-05
Kazakhstan211312016-10-112017-10-05
Malta2252019-06-102019-09-08
Mexico2241992-08-261993-02-10
Morocco211531962-09-301962-12-23
Nigeria2251994-05-252005-11-16
Paraguay211341998-06-032011-06-11
Australia11322013-02-062013-02-06
Basque Country11221990-03-211990-03-21
Bolivia1131994-04-201994-04-20
Cameroon11121990-06-141990-06-14
Canada1132025-09-052025-09-05
Ecuador1131993-01-311993-01-31
Honduras1132010-06-052010-06-05
Hong Kong11422001-01-142001-01-14
Iraq11111986-03-141986-03-14
Ivory Coast11122005-11-122005-11-12
Japan11112003-10-112003-10-11
Jordan1112001-01-112001-01-11
South Korea11211994-02-161994-02-16
Trinidad and Tobago1142013-06-042013-06-04
Tunisia11111998-06-261998-06-26
Turkmenistan1142012-01-272012-01-27
United Arab Emirates11121996-09-181996-09-18
Sursă: Various sources Ultima actualizare: 2026-04