💡 Önemli Noktalar

  • İçerik 93 kayıt / 9 alan
  • Excel, CSV ve PDF formatında ücretsiz indirin
  • Veri kaynağı: open data

📋 ข้อมูลทั้งหมด

Gösteriliyor 93 / 93
Rakip Maclar Galibiyet Beraberlik Maglubiyet Atilan Gol Yenilen Gol Ilk Mac Son Mac
Romania27671425491923-10-262026-03-26
Bulgaria2396842391925-04-102025-11-15
Germany22441419541951-06-172023-11-18
Russia22331612391924-11-162020-11-15
Austria1881925251948-05-302024-07-02
Poland18331213411924-06-292024-06-10
Hungary1762921301956-02-192025-03-23
Switzerland1683522231952-06-012021-06-20
Finland1554624221924-06-172017-10-09
Iceland1543818261980-09-242024-10-14
Netherlands1544715231958-05-042024-07-06
Republic of Ireland1436516271966-11-162018-03-23
Italy13497241962-12-022024-06-04
Albania1262413141970-12-132019-10-11
Croatia1226410151996-06-112023-10-12
Czech Republic1261517221994-02-232024-06-26
Iran127412281947-10-262018-05-28
Moldova121023131996-08-142021-06-03
Northern Ireland1252512121968-10-232013-11-15
Spain121567221952-06-082025-11-18
Sweden1254315141951-06-102018-11-17
Belgium1135317181957-12-082011-06-03
England11291331984-11-142016-05-22
Greece117311771948-04-232019-05-30
Wales1134410131978-11-292024-11-16
Czechoslovakia101275241924-05-251981-04-15
Latvia1045122151924-06-222023-10-15
Norway1053215121961-06-012021-10-08
Portugal10289221955-12-182024-06-22
Denmark92529111962-12-122014-09-03
Luxembourg97111891972-10-222022-09-22
North Macedonia96211891994-08-312026-06-01
Ukraine94321191996-05-012018-11-20
Yugoslavia913513231928-04-081991-02-27
Azerbaijan86111131996-04-092021-05-27
Estonia8531741924-06-192013-10-11
Georgia86112292002-08-212025-10-14
South Korea74211341954-06-202011-02-09
Bosnia and Herzegovina6222672000-08-162018-10-11
Brazil6243101956-05-012014-11-12
France61145131996-10-092019-10-14
Israel6429121950-10-281998-02-18
Kazakhstan661922004-10-092015-06-12
Malta6511541976-10-312007-09-08
Montenegro6321982016-05-292024-11-19
Slovakia6411832001-03-242012-02-29
United States63121091991-09-042026-06-25
German DR53111051976-11-171989-04-12
Pakistan54119101965-07-211974-01-18
Tunisia514631964-11-012018-06-01
Andorra44102013-03-222019-11-17
Armenia431722008-09-062023-09-08
Belarus4211871996-02-142013-11-19
Egypt4225101928-05-281984-01-22
Kosovo441322014-05-212026-03-31
San Marino4311611992-10-281997-09-10
Algeria312421972-10-041979-02-28
Australia321432004-05-212026-06-13
Chile32131995-06-222008-08-20
Faroe Islands3111631991-07-152022-09-25
Japan312351997-06-152023-09-12
Saudi Arabia33611969-01-172006-05-31
Canada22611995-06-041995-06-07
Ethiopia21131962-10-101962-12-16
Ghana22332006-05-262013-08-14
Gibraltar2292021-09-042021-11-13
Honduras2231995-06-112010-03-03
Libya211121980-10-011983-08-24
Liechtenstein2282002-10-162003-09-06
Lithuania2282022-06-072022-06-14
Northern Cyprus2261977-01-051980-09-28
Scotland22631960-06-082022-11-16
Serbia22222020-09-062020-10-14
Slovenia211122013-05-312016-06-05
Angola11322006-06-022006-06-02
Cameroon1112003-06-212003-06-21
China1132002-06-132002-06-13
Colombia11212003-06-282003-06-28
Costa Rica11112002-06-092002-06-09
Ecuador1112002-02-122002-02-12
Guinea112021-05-312021-05-31
Iraq111976-02-081976-02-08
Ivory Coast11112009-02-112009-02-11
Mexico1112025-06-102025-06-10
New Zealand11211995-06-201995-06-20
Paraguay1112026-06-192026-06-19
Qatar11212015-11-132015-11-13
Senegal1112002-06-222002-06-22
South Africa1122002-05-232002-05-23
Syria1171949-11-201949-11-20
Uruguay11232008-05-252008-05-25
Uzbekistan1122019-06-022019-06-02
Venezuela11212026-06-062026-06-06
Kaynak: Various sources Son güncelleme: 2026-04